-  DOĞUŞ - AYSA ASANSÖRLERİ

FİRMA PROFİLİ


DOĞUŞ - AYSA ASANSÖRLERİ deneyimli kadro ve tecrübesiyle asansör sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak çağdaş, güvenilir bir çizgi yakalamıştır. DOĞUŞ - AYSA ASANSÖR ' ün faaliyet kapsamında her türlü elektrik ve hidrolik, insan, yük, panoramik sedye ve özel amaçlı asansörlerin montajı, revizyonu ve servisi bulunmaktadır.

Tesis ettiği asansörlerde bina trafiğine cevap verecek şekilde kontrol edebilen, bütün fonksiyonları kart üzerinden programlanabilen, hata kaydı bulunan ve hız kontrollü asansörlerde ara hız fonksiyonu bulunan Avrupa normlarında üretilmiş ve geliştirilmiş teknolojiler kullanmaktadır.

Firma bünyesinde faaliyet gösteren bakım ve arıza birimi montaj sonrasında da üstün hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş olduğunun bir göstergesi durumdadır.

Firmamız TSE belgesi yanında onaylanmış kuruluş numara 1015 olan kuruluş tarafından yapılan denetimi başarı ile gerçekleştirmiş ve montajını yaptığı asansörler (modül H a göre) CE işaretini iliştirme yetkisini hak etmiştir.

DOĞUŞ - AYSA ASANSÖRLERİ günün en üstün teknolojilerini kullanmanın yanında bugünden geleceğin teknolojilerini yakalamayı kendisine hedef edinmiştir.

Anahtar Kelimeler: asansör şirketi, asansör firması, yürüyen merdiven şirketi, asansör bakımı, asansör servisi, DOĞUŞ - AYSA, DOĞUŞ - AYSA hakkında, asansör firmaları kayseri, asansör firmaları, asansör kayseri, asansör şirketleri


NOT : CE İŞARETİ NE ANLAM TAŞIMAKTADIR ?

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin pazarlarında yer alan mallar için farklı koşullar aranması bu pazarda mal ve hizmetlerin serbest dolaşımını güçleştirebilmektedir. Bu sebeple, Yeni Yaklaşım Direktifleri (New Approaches Directives) adı verilen uygulama ile güvenlik, sağlık, çevre ve tüketicinin korunması açısından bir ürünün sahip olması gereken ana koşullar belirlenmektedir. Buna göre, sadece belirli koşullara uyan ürünler AB pazarında serbest dolaşabilecektir. Bu koşullar her bir ürün grubu için ayrı ayrı formüle edilerek hazırlanmaktadır. Orneğin; oyuncaklar, makinalar ve inşaat ürünleri için direktifler vardır. Bir ürün ilgili direktifteki koşulları karşılıyor ise CE işareti taşır. CE “Conformite Europeene” ibaresinin kısaltmasıdır. AB ülkeleri dışında üretilmiş bir ürün de AB pazarına girmeden önce CE işaretini almak zorundadır. CE işareti, tüketici için bir kalite garantisi anlamını taşımaz. Ürünün asgari düzeyde emniyetli olduğunu gösteren bir işarettir. Urünün CE işareti taşıması için, öncelikle üreticisi tarafindan ya da bir belgelendirme kuruluşu (Notified Body) tarafindan test edilmesi zorunludur.

CE işareti taşıması gereken ürünlerle ilgili olarak yayınlanan direktifler; alçak gerilim, basit basınçlı kaplar, oyuncakların emniyeti, inşaat malzemeleri, elektromanyetik uyumluluk, makina emniyeti, şahsi koruma teçhizatı, otomatik olmayan tartı aletleri, vücuda yerleştirilebilen aktif tıbbi cihazlar, gaz yakan cihazlar, sıvı ve gaz yakıt kullanan sıcak su kazanları, telekomünikasyon terminal ekipmanları, tıbbi cihazlar, sivil amaçlı patlayıcı maddeler, patlayıcı ortamda kullanılan ekipman ve koruyucu malzemeler, gezi tekneleri, asansörler, elektrikli dondurucu ve derin dondurucu enerji etiketlemesi, radyo ve telekomünikasyon terminal ekipmanları, basınçlı kaplar ve invintro tıbbi cihazlar direktifleridir.
 

   
 

| Asansör Montaj - Asansör Bakım - Asansör Üretim - Asansör Kabinleri - Kumanda Panoları Sistemlerinde çözüm ortağınız. | Yukarıya Çık

| Doğuş - Aysa Asansörleri Kayseri - Telif Hakkı © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. | Designed by ÖZALP